EN

Vistahill Bodrum

VISTAHILL yalnız yaz aylarında değil bütün bir yıl boyunca huzur ve yaşamı bir arada bulacağınız tüm Ege’yi ayaklarınızın altına seren güven ve mutluluk içinde yaşanabilecek yeni adresiniz olacak. Arazi yapısında, manzarasında, ulaşımında, konumunda ve içindeki sosyal mekanların tasarımında, bulunduğu bölgeye ve sakinlerinin gereksinimlerine saygıyla yaklaşan, aynı zamanda çağımızın ihtiyaçlarına akılcı çözümler getiren VISTAHILL’de herşey sizin için tasarlandı.

Dilerseniz deniz fenerinin gölgesindeki park alanlarında yürüyüş yapabilir, tüm VISTAHILL sakinlerinin kullanabileceği havuzlarda serinleyebilir, fitness merkezinde sporunuzu çocuklarınız oyun salonu ya da çovuk parkında eğlenirken çalışma odasında işinizle ilgilenebilirsiniz.

Her köşesinde nefes kesin EGE manzaraları sunan VISTAHILL, geleneksel Bodru mimarisi ile çağdaş tasarım anlayaşını ahenkli bir şekilde birleştirmesinin yanısıra, bu anlayışı iç mekanlarda da çağdaş görsel unsurlar ile birleştirerek, konforlu, kullanışlı, keyfine doyamayacağınız evler sunuyor..

Projede 1+1, 2+1 , 3+1 dairelerden, çok odalı, bağımsız, büyük bahçeler içerisinde yer alan villalara kadar herkesin gereksinimine ve bütçesine uygun 15 daire ve 14 villadan oluşan evler bulunuyor.

Toplam 14.863 m alana kurulu VISTAHILL projesinde, 2 yüzme havuzu, sosyal tesis, çocuk havuzu ve çocuk parkı da bulunuyor.

Detaylı Bilgi : http://www.vistahillbodrum.com

Proje Sahibi
:GBC İnşaat Turizm San. ve Tic. A.Ş.
Proje Yeri: Bodrum / Muğla
Baş. Tarihi: 01.12.2014
Bit. Tarihi: 01.05.2016
Proje Niteliği: İnşaat
Proje Alanı: 15113m²
Sektörü: Konut - Yaşam
Lokasyonu: 37.156895,27.327045